Загороднюк Петро Олександрович

Кандидат філософських наук, доцент кафедри історії філософії.

Закінчив філософський факультет Київського університету (1955). В університеті працював з 1963 по 1999 рік на посадах: асистента, старшого викладача, доцента. У 1973 році - заступник декана філософського факультету. З 1966 року - кандидат філософських наук, у 1972 році присвоєно вчене звання доцент.

Головні напрями наукових досліджень: історія марксистської філософії та неомарксизму.

- Творчість і проблема смислу життя // Творчість як предмет філософського дослідження. - К., 1989;

- Предметно-діяльна сутність людини, свобода і культура // Гуманізм. Людина. Свобода. - К., 1991;

- Формування моральності у процесі становлення духовного світу особи // Проблеми антропології. - К., 1991.

Архіви: відділ діловодства та архіву КНУТШ: 1999 - ПВС - спр. № 29.