Інформація про підручник

"Історія філософії: від структуралізму до постмодернізму"

-К.: Знання України, 2004. - 214с.

У підручнику розглядаються проблеми методології та історії історико-філософського процесу, пропонується оригінальний підхід до їх вирішення, який корелюється з традиційними, сучасними та постучасними способами і результатами філософування. Концептуально окреслений нинішній період в розвитку історії філософії, який репрезентовано розкриттям панорами розвитку найновітніших філософських вчень.

Аналізуються провідні вчення не лише французького варіанту структуралізму але й америкнської та італійської філософії постмодернізму в контексті постсучасного способу філсофування. Розрахований на студентів вищих навчальних закладів.

Довідки за тел. (044)239 34 47