Інформація про підручник

"Філософія Середніх віків та доби Відродження"

-К.: Вид. ПАРАПАН, - 2002. - 172с.

"Філософія Середніх віків та доби Відродження" - свідчення про найважливіші вчення певного періоду культурного життя Європи. Книга гуртує собою постаті мислителів, теоретична діяльність яких відтворює спосіб християнського філософування протягом перших п'ятнадцяти століть нової ери на теренах "старого світу". Підручник має джерельну базу, яка містить твори показових (етапних)філософів, що є доступними для систематичного вивчення в учбовому процесі. Крім того, підручник насичено посиланнями на класичні й сучасні історико-філософські дослідження окресленої доби. Тому він може стати в пригоді студентам, які розпочинають вивчення історії християнської філософії, у самостійному осоєнні як класичних так і дотепер ще маловідомих текстів, а також усім, хто цікавиться духовною спадщиною європейської філософської думки.

Довідки за тел. (044)238-65-23